Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Ялта: 14/07/2024

Про Міжнародну службу доставки квітів My-Present

Про нас
Служба My-Present, з 2001 року, надає послуги з доставки подарунків, через партнерську мережу в більш ніж 35 країнах. З 2007 року є чинним партнером компанії Present, яка забезпечує можливість доставки у більш ніж 50 країнах світу.
My-Present - надає можливість користувачам замовити квіти та інші подарунки з можливістю доставки в різні міста за найкращою ціною, якістю та асортиментом. Покупки онлайн на my-present.org – це просто, швидко та безпечно!
На нашому сайті використовується унікальне програмне забезпечення компанії Present, за допомогою якого користувачам пропонується асортимент з урахуванням сезонності, з можливістю зміни складу подарунка в процесі оформлення замовлення. My-Present - це надійна компанія з багаторічним досвідом і понад 10000 постійних клієнтів (власників дисконтних карток).
Як працює служба
Асортимент подарунків та квітів представлений нашою службою на сайті, складений виходячи з цін та можливого асортименту кожного регіону (міста).
Після оформлення, замовлення направляється до відділу роботи з клієнтами. Менеджер служби перевіряє повноту інформації для виконання замовлення, за потреби зв'язується із замовником для уточнення необхідної інформації. Далі, замовлення з усіма поправками та специфікацією, відправляється виконавцю, безпосередньо до міста доставки.
Представник погоджує час доставки з одержувачем, ще раз уточнює адресу доставки. У разі зміни адреси доставки, вносить відповідні зміни та приступає до формування замовлення. Замовлення доставляється в обумовлений період, з підписанням бланка доставки. Після виконання замовлення представник звітує про виконання, а менеджер надсилає відповідну інформацію замовнику. Статус замовлення на сайті змінюється на Виконаний. Якщо замовник не має доступу до своєї електронної пошти, то може на сайті з'ясувати статус замовлення або звернутися службу підтримки.
Особливості, переваги та відмінності
Особливості роботи нашої компанії – це суворий відбір представників (виконавців), який робиться на основі відгуків клієнтів. Кожен позитивний відгук – це плюс1 бал представнику. Негативний відгук – це мінус 10 балів. Також враховується час виконання замовлення, асортимент та вартість, можливість виконання індивідуального замовлення та інші параметри, з яких формується рейтинг партнерів. Таким чином, замовник може бути впевнений у тому, що його замовлення буде виконано найкращим виконавцем, який цінує свою репутацію.
Квіти та деякі фрукти мають сезонний характер. Тому асортимент змінюється в залежності від сезону, модних тенденцій з урахуванням переваг та побажань клієнтів. Таке формування асортименту дозволяє клієнту орієнтуватися на реальні ціни виходячи з асортименту, який доступний в даний період часу в певному місті.
Додаток до основних подарунків: торт, цукерки, м'яка іграшка – представлені в загальному вигляді та купуються безпосередньо у спеціалізованих магазинах перед формуванням замовлення. М'яка іграшка - ведмедик (20-30 см). Торт – стандартний, з урахуванням термінів реалізації фабрики на розсуд представника. Представник зазвичай знає якість різних виробників і вибирає найкраще з асортименту в роздрібному продажу. Виконавець завжди намагається купити якісний товар, т.к. безпосередньо залежить від покупця та зацікавлений у позитивному відкликанні.
Якщо покупець залишиться незадоволеним, це означатиме, що представник мало професійно підійшов до своїх обов'язків. Подібна ситуація розуміється в індивідуальному порядку і якщо з'ясовується вина представника, то йому знижується рейтинг, аж до розірвання договору. При з'ясуванні обставин служба приймає сторону замовника. Користуючись послугами нашої служби, клієнти хочуть доставити своїм близьким радість, зробити сюрприз та подарунок має бути відповідним. Захват одержувача означає задоволення замовника.
Якщо Ви не знайшли потрібного міста доставки або представлений асортимент не задовольнив Вас, Ви можете скористатися формою індивідуального замовлення. Просимо враховувати, що для обробки індивідуального замовлення може знадобитися до 3 робочих днів, залежно від складності замовлення. У зв'язку з цим просимо індивідуальні замовлення оформляти заздалегідь. На святкові дні (День Св. Валентина, 8 березня), через багаторазове збільшення кількості стандартних замовлень, індивідуальні замовлення не приймаються. Ми сподіваємося, що Ви з розумінням поставитеся до цієї ситуації. Але якщо Ви заздалегідь оформите замовлення, то ми постараємося докласти максимум зусиль для виконання індивідуального замовлення у святкові дні.