Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Ялта: 14/07/2024

Способи та варіанти оплат

Банківська картка

Mastercard
Mastercard
VISAVISA
Google Pay
Google Pay
Apple Pay
Apple Pay

До оплати приймаються всі види платіжних карток у будь-якій валюті. Сплатити замовлення можна відразу після оформлення замовлення, вибравши валюту та натиснувши кнопку Перейти до оплати.

Оплата у гривнях, картками, емітованими українськими банками, провадиться без додаткової конвертації. Платіж здійснюється через платіжний шлюз Sendmoney (Privat) у захищеному режимі.

Оплата в доларах, євро та інших валютах здійснюється через шлюз платіжної системи fondy.io. Передача даних банківської картки відбувається у захищеному режимі. Якщо валюта операції не збігається з валютою рахунку, то конвертацію буде здійснено автоматично.

Комісія – 0% (оплачує продавець)
Зарахування коштів – миттєво

Якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів (3D Secure Code), може знадобитися введення спеціального пароля, який банк відправить за допомогою СМС на Ваш мобільний телефон.

Електронні гроші

Для того щоб зробити оплату за системою PayPal, після оформлення замовлення необхідно вибрати варіант оплати "PayPal" і перейти до оплати натиснувши кнопку "Перейти до оплати". Далі Ви будете переведені на сайт платіжної системи 2checkout, де в захищеному режимі необхідно ще раз зробити вибір між Банківською карткою та PayPal, сплатити сформований рахунок.

Комісія – 0% (оплачує продавець)
Зарахування коштів – миттєво

Інше

Сплатити замовлення Ви можете грошовим переказом за системою Western Union. На офіційному сайті компанії Ви легко зможете знайти найближче відділення в Вашому місті та дізнатися актуальні тарифи на момент відправлення перекладу. Після оформлення замовлення Вам будуть надані реквізити (дані одержувача) для перекладу.

Комісія – від 0,5% до 5% (залежно від суми переказу)
Зарахування коштів – від 15 хвилин до 12 годин (залежить від тарифу)