Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Ялта: 14/07/2024

Букет із кущових хризантем.

Доставка: Ялта - 0 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
2 359 ₴
Стандартний
2 900 ₴
Делюкс
3 681 ₴
Кількість хризантем
+2 359
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Хризантема кущова, ромашкова (колір: рожевий)
Хризантема кущова, ромашкова (колір: жовтий)
Бумага (1 м.) (колір: зелений)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: жовтий)
Мінімальна вартість товару - 2358 ₴
Код товару: MP0276 (665)
Рейтинг:
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 160 чол.
Оцінили: 160 чол.
Разом: 2359
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Букет із кущових хризантем.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Ялта після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті yalta.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Ялта (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет із хризантем" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Ялта - 0 ₴